ColdDemons Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Przecież już Ci zidentyfikowałem tego moniaka... http://odkrywca.pl/co-to-za-moniak-,639163.html#639163Nie podobało się???
Anarchista Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 ColdDemons, popatrz na daty dodania postów. Ten pewnie był dłużej przetrzymany przez adminów.
ColdDemons Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 No tak, nie spojrzałem. Temat i tak do kosza. ;)
arci Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Zgadza się to był pierwszy a nie mogłem się doczekać i pusciłem drugi.Sorka
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.