Jump to content

Garrett ACE 250 czy BOUNTY HUNTER Tracker IV FV-GW ??


bodep

Recommended Posts

Posted
Bo sam juz nie wiem - w internecie każdy sprzedawca zachwala swój towar - a ja juz zgłupiałem, na który się zdecydowac - Czy ACE 250 czy któryś z Bounty Hunter?

Może ktos ma jakieś doświadczenia i mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji. Bo cena jest ich porównywalna - a może jest jakis inny lepszy do amatorskich poszukiwań drobnicy, w podobnej cenie?
Przydały by sie jakies uwagi nt. awaryjności, prądżerności itp.

Z góry dziekuję za pomoc.
Posted
temat był tysiąc razy:)ja mam od niedawna ace kolega mój Trackera4 ten działa i tamten też :) na początku mówił brak mi Pitpointa a teraz mówi nie potrzebuje go :) wybór jest trudny sam miałem taki dylemat, łuski monetki czują ąż miło...
Posted
Ja posiadam ACE i nie mogę nic złego powiedzieć na jego temat, no może ciut mały zasięg, lecz niektórzy nie uważają to za wadę (nie kopię śmieci na większych głębokościach). Baterii jeszcze nie zmieniałem, a kilkanaście wypadów już miałem. Jak dla mnie na monetki nic więcej nie trzeba, lecz zastanawiam się nad Proxsimą ze względu na zasięg.
Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information