mistrzunio Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Pisze w tym dziale bo w konserwacji jakos sie nie ukazuje:(Prosze powiedzcie mi jak oczysccic te cacko z rdzy by nie zniszcyc szkiel.Jaki sposob jest najlepszy i tez najlatwiejszy by oczyscic optyke.Wogule to witam wszystkichpowinienem tym zaczac ale najpierw trzeba bylo sie niestety wyżalić:(
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.