fanatyk6 Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Witam,Czy po tych oznaczeniach można zidentyfikować do jakiej jednostki należał pojazd czy są to tylko oznaczenia taktyczne oddziału? I co one oznaczają?Pozdrawiam
fanatyk6 Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Zdjęcie drugiego czołgu. Pytaie analogiczna jak przy pierwszym czołgu. Czy coś wskazuje na to, że służyły one w jednej jednostce? Zdjęcia z 1945 roku.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.