herrmateuss Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Witam dostałem skóre fasunku do niemieckiego hełmu z podpisem własciela. Poleciłem swojej połowicy wcierac lanoline by zmiekszyc skórke.Niestety jak wrocilem z wyjazdu okazalo sie ze miast lanoliny wtarła nafte.(nie pytac dlaczego)Czy jest jeszcze jakas nadzieja ze zobacze podpis i uratuje skóre.
emilwkpg Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 obawiam sie ze nic juz nie zrobisz. jesli podpis sie rozmyl to dupa zimna
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.