Gafi Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Jest pewny namiar na czołg T-34 zatopiony w Pilicy w 1945 .Do roku 46-48 wystawał ponad powierzchnie rzeki w tych latach zdemontowano wieże lub działo informacje są sprzeczne .Czy są chętni na wydobycie czy tylko Pantery i Tygrysy są na topie. Więcej informacji z dokładnym miejscem niestety w połowie września .
falkon Posted April 1, 2009 Posted April 1, 2009 z tego co pamiętam wyciągnięto jednego T-34 z Pilicy na początku lat osiemdziesiątych miedzy Spałą a Tomaszowem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.