płomyk Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 witam nadal poszukuje wykrywacza czy ktos moze doradzic mi jaki bedzie najbardziej uniwersalny na monetki i militarke do 2000, najchetniej chcialbym uslyszec opinie kolegow ktorzy mieli stycznosc z kilkoma sprzetami i moga je porownac .pozdro
SaperDębica Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Witam. Płomyk" a mialeś juz wczesniej jakis wykrywacz? Jesli nie to nie wiem czy jest sens w kupowaniu na poczatek czegos za 2000zl. Ja ze swojej strony moge polecic Solarisa i PROxime. Bo smetek to raczej na monetki itp to nie za bardzo sie nadaje. Tylko te wykrywy uzywalem wiec na temat innych sie nie wypowiem. Jeszcze raz polecam nowego rutusa cena przyzwoita prosty w obsludze i jest naprawde uniwersalny
Dziki Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Z tym, że zaznaczyć trzeba, że PROxima to wykrywacz dużo lepszy od Solarisa.Moim zdaniem w tej cenie nie ma nic lepszego uniwersalnego.
SaperDębica Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 No wlasnie dziki napisales najwazniejsze o czym ja zapomnialem
rudolf Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Miałem w posiadaniu 5 wykrywaczy i kilka pożyczonych.Obecnie mam Whites,a XLT i PROximę z całą pewnością polecam maszynę rutusa bdb sprzęt.
płomyk Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 dzieki za info wlasnie duzo osob poleca rutusy i wlasnie chyba wezme proxim.dzieki i pozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.