ditku Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Witam! panowie mam pytanie chciałbym wyczyścić elektroliza zapalnik tzn. jego metalowa część u dołu bo góra to mosiądz a jak dam razem to mosiądz mi sczerwienieje. jest na to jakiś sposób??? POZDRAWIAM!!!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.