Rabi79 Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 czy moze mi ktos pomoc? zielony jestem w numizmatach. pozdrawiam serdecznie
Anarchista Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 fajna, krzyżacka :)resztę ktoś inny musi dopowiedzieć
siwy_49 Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Szelag torunski wielkiego mistrza Michala Kuchmajstera. Masz takiego na allegro w krzyzackich. Oczywiscie srebro. Pozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.