Jim Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Witam wszystkich widze ze na forum duzo sie mówi i pisze ale malo z tego wynika tony zlota,setki tygrysow itp.Zacznijmy myslec racjonalnie,luski,helmy,to jest to co nam zostalo i marzenia.Góry Sowie i ich fabryki które nie zostały skonczone nic w nich nie ma tylko gruz i dziury,pociagi widma o ktorych nawet nie slyszeli niemcy cieszmy sie malymi rzeczami przestanmy mowic o p.Pasiborskim bo on znajdzie ale buty robotnika z tuneli NIEMCY to jest temat ich archiwa bez nich nic nie zrobimy tylko marzymy i tracimy czas i pieniądze pozdrawiam wszystkich tych co marzą i wierzą jeszcze JIM
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.