ZUBIKED Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 Witam !!! Mam pytanie. Trafiłem taki oto pojemniczek na lufę i chciałbym go odnowić.Jaki tam szedł pasek i gdzie mogę pytać o takiProszę o fotki jak to wyglądało kiedyś, może jekieś historyczne foto ? Ewentualne pytania lub rady prosze także kierować na privzubiked@poczta.onet.pl
ZUBIKED Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 Zapiecie i połacie farby . Szkoda by się zmarnował
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.