pastuszek Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Panowie litości, nie da się znaleźć na necie konkretnych informacji o miejscu i czasie kolejnych inscynizacji..Tylko co grupa rekonstrukcyjna, to bajania duperelach i foty zeszlorocznych imprez.Czy można w tym wątku prosić o zamieszczanie TYLKO konkretnych informacji: 1.Co2.gdzie3.KIEDY ...się odbędzie.Dziękuję w imieniu postronnych widzów
qrak Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 http://cytadela.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=29496#29496
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.