aron Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 witam wszystkich poszukuję ludzi z okolic biłołęki i tarchomina prowadzę explorację białołęki i okolic już od 18lat i chętnie wybrał bym się z kimś na wykopki mam pare fajnych miejscówek pozdr. Aron.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.