kulkaskarb Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Witam serdecznie i prosze urzytkowników polskiego mastera III lub IV o pomoc z ustawieniami.Cel monety -nie mogę ustawic dyskryminacji by kaplelkow nie brał gwożdzi i druga że to poszukuje skrzyni zakopanej ok 1,5 metra jak do tego podejśc tym sprzetem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.