Skocz do zawartości

Problem z krzyżami celowniczymi w grach FPS i TPP


riteks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem miłośnikiem gier strzelanek FPS i TPP.Problem jednak w tym,że bardzo mi pszeszkadzają krzyże celownicze na środku ekranu.Może znacie jakieś sposoby ich usuwania.Są oczywiście gry gdzie celownik można wyłączyć w opcjach gry.Np MAX PAIN,HIDDEN i DANGEOUROS 2 i nie o takie mi chodzi.W UBERSOLDIER udało mi się wyłączyć w ten sposób,że zmieniłem wartość w pliku konfiguracyjnym gry.Może znacie jakieś sposoby np. do FAR CRY?.

PS.Mam nadzieję,że nie jestem jedynym któremu to pszeszkadza?
Chciałem to pytanie zamieścić na forum CD-action,ale szkoda gadać.Próbowałem kilka razy i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo obecnych gier ma opcję gdzie broń się przykłada do oka i celuje przez przyrządy celownicze.
Ja generalnie celuję w ten sposób,że przy strzelaniu widać gdzie uderzają pociski i jeżeli trafiają obok to biorę poprawkę.Generalnie trzeba ustawić przeciwnika na środku ektanu.Doszedłem już do takiej wprawy,że czasami trafiam jednym strzałem przeciwnika tak oddalonego,że jest wielkości łebka od szpilki.
W FAR CRY to jeszcze prostsza sprawa bo tam pociski są smugowe,jeżeli tak to mogę nazwać.

Tak na marginesie chciałem zaznaczyć,że pytanie moje jest poważne.Nie są to jakieś jajca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie