krzychu719 Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Witam!!! Bede w okolicach Deblina około 10-08-2008 do 17-08-2008 Czy ma ktos ochote na mała integracje i wspolne wykopki?? Nie znam dobrze terenu...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.