krzychu719 Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Witam!! W dniach 10-08-2008 do 16-08-08 bede w okolicach Deblina czy ma ktos ochote na mała integracje i wspolny wypad??? nie znam za dobrze tych terenów i zawsze razniej w grupie....
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.