Skocz do zawartości

uzupelnianie wzerow na metalu


zgryzik

Rekomendowane odpowiedzi


Witam

mam pytanie, czy ktos z forumowiczow bawil sie w uzupelnianie ubytkow po rdzy na pukawce albo szabelce... jesli tak to jakimi srodkami? cyną? woskiem? szpachlą samochodową? czy jeszcze czyms innym.

jak sie maja zastosowane metody do jednolitosci koloru z caloscia egzemplarza

ja sie przymierzam do zrekonstruowania szabelki

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto teoretyczna odpowiedz
szpachlowanie raczej odpada, bo potem tylko mozna pomalowac, a to bedzie kiepsko wygladac
moze roztopiona cyna, aluminium albo olow? latwo sie topi no i moze wtedy jakis nikiel czy oksyde na zimno da sie polozyc?

gdizes juz o tym czytalem, poszukaj na poszukiwanieskarbow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co za dzien w pizdu - nic mi nie wychodzi

a tej szabelce to juz nic nie zaszkodzi (zwlaszcza po dniu dzisiejszym)

pytanie pomocnicze - czy sruba laczaca rekojesc i klinge w szaszce ma gwint lewo czy prawoskretny? - zalozylem ze prawoskretny... no i qrwa ukrecilem rekojesc a jebanany gwint nie puscil :((( FUCK!!! pol roku w nafcie lezalo, a od paru dni ladowalem w to litry wudziaka, rozgrzewalem punktowo palnikiem i jeszcze kurna cierpliwie ostukiwalem ---> a to niewdzieczne scierwo zamiast wykrecic sie ukrecilo....

ehhhhhhhhhh......

ps. frozzi rzuc mi adres twojej stronki bo jakos nie moge jej znalezc, podesle ci pare fotek

ps2. Cyrograf15 a czemu akurat mosiadzem? przeciez kolorki sie nie zgadzaja - czy tez jakos sie to maskuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie