Skocz do zawartości

białobrzegi nad pilica


bela 1939

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też ,i szwagra którego parę lat temu zaraziłem tym hobby .On mieszka tam od urodzenia ,zna dobrze teren i ludzi .Ja jestem tam prawie co tydzień :poszukiwania ,ryby i grzyby to trzy magnesy które mnie tam ciągną ,nie licząc mojej żony która z tam tond pochodzi .Jeśli chcesz to możemy spotkać się kiedyś np.na polu z wykrywką , wtedy opowiem o moich efektach .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ciekawych fantów to ja na polu nie zostawiam ,taki pazerny jestem:):):).Tak nawiasem to można by się spotkać przy jakimś browarku w Białobrzegach i wymienić doświadczenia oraz pochwalić się sukcesami .A ciekawych tematów jest masa ,ale nie będę robił reklamy bo za chwilę nie będzie gdzie wbić szpadla.Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
Biegam koło Białobrzeg dokładnie rejon Strzyżyny - Mariampol, mam tam rodzinkę i mogę się spotkać w weekend. Drodzy koledzy trzeba jednak uważać w tych okolicach Rosjanie dużo niewypałów po sobie zostawili. Ja osobiści kilkakrotnie się tam spociłem.
I dołki zakopujcie, bo leśniczy zieloną Ładą Niwą skrupulatnie penetruje ten teren, równy gościu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
Kolego Pytlus555 kopie dużo militarki ale teraz kupiłem lepszą piszczałkę i na monetki biegam. w tym rejonie mało jest kolorku głownie kopiejki. Słyszałem ostatnio od miejscowych , że saperzy kilka skrzynek amunicji wywieźli. Na wiosnę mogę się ustawić na wspólny wypad kontakt priv e-mile magdar25@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie