Skocz do zawartości

Zakazac replik!


dect

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie ja na strzelanki latam w ciuchach franka
pomimo ze inni naparzają sie we współczesnych" szmatkach nikt mi głowy nie suszył, a poza tym posiadam 3 repliki drugowojenne i jakoś też nikt nie sapał, że odstaje od reszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…eeeh panowie zobaczycie jeszcze przyjdzie nam żyć w czasach masowych kastracji w majestacie prawa, a to dlatego że jakiś mędrzec:)) i mąż stanu ;) stwierdzi że przecież wszyscy mężczyźni posiadają narzędzie które może posłużyć do przestępstwa ;)
Lub wprowadzą pozwolenie na erekcję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.. to jest dla jednych super hobby to co mamy robić? pić pod gesem?!Kraść drzewo z lasu czy kraść?! a to że jakiś smark przepraszam za wyrażenie...ale innaczej nie potrafie nazwać lata z pistoletem i pruje w babkii i inne dzieciaki to ich sprawa. a w tym reportazu Patrol Policji mieli przeczucie ze jest to replika(naturalnie żartuje).
Co do śmigania w mundurach wh czy ss a nawet mogą latać i bawić sie w nkwd .. przecież wszystko jest dla ludzi a zabranianie noszenia czy kupowania broni z epoki 2wś to chora farsa... gdzie tak jak stwierdziliście umny Pan wymyślij sobie że jest to propagowanie nazipań! sam latałem w mundurze hauptmana wermahtuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie