Skocz do zawartości

Toruń - Spotkanie


Monsun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Torunia i oklic,
Panowie czas najwyższy aby zebrać się spowrotem w starym dobrym gronie! Przed nami remont harcówki, także bierzmy się do roboty i organizujmy spotkanie. Moja propozycja to niedziela 08.02. godz. 9.00.

Pozdrawiam
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
no to mi się podoba! Dobrze Saper, może być 14.00, mi jest wsio ryba. Jak tam z resztą naszej gromadki zapaleńców?
Co się dzieje z chłopakami z Sierpca? TNT, Alan, Cygi, Aro, Janek, mt - będziecie dajcie znać, bo nie wiadomo czy warto planować dla dwóch osób.
Saper wyślę Ci sms-a w niedzielę rano.

Pozdrawiam
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam,
nie śpimy, tylko jesteśmy uśpieni:)Jak nawoływałem do spotkania, to się odezwał tylko Saper a wcześniej Cygi. Napisz do chłopaków na GG i wrzućcie termin na forum. Janek mówił coś o początku marca. Zobaczymy czy tym razem wypali.

Pozdrowienia dla Sierpca i okolic
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Niedziela dla kilku z nas jest nie osiągalna. Janek wyjechał do Łańcuta, wróci najszybciej w poniedziałek. ja rano jade do Warszawy. Za innych nie będę sie wypowiadać. Mogę zawitać do do Etam bo lece przez Sierpc, ale nie mam namiarów, chyba że poda mi przez GG.
Na te forum praktycznie teraz nie zaglądam, ale szykujemy wam miłą niespodziankę, a spotkanie niebawem zorganizujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w razie czego Janek ma do wszystkich namiary. Można też i dać cynka na forum, ale zauważyłem, że faktycznie mało kto odwiedza ostatnio forum. Trzeba się gromadzić, bo wiosna już zawitała do Torunia i okolic, no i pierwsze wyprawy terenowe już za pasem.

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie