Skocz do zawartości

postarzanie hełmu, kalkomanii jak?


niki

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestam pierwszy raz na forum pozdrawiam wszystkich
mam kilka pytań
próbuje odrestaurować hełm a nie go spiepszyć wiec wole zasięgnąć rad specjalistów a nie robić doświadczeńia więc jak postarzyć kalkomanie? jak zrobić odpryski farby(papierem ściernym chyba raczej nie,kumpel doradził zeby świeżą farbe odrywać taśmą klejacą,czy po prostu dłubać śrubokrętem),jakie środki chemiczne najlepiej nadają sie żeby postarzyć metal? mam nadzieje że efekt będzie jak na fotce za pomoc z góry dzękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jeden jedyny niezawodny sposób, działa w 100%-ach.
Zrób wszystko możliwie jak naj dokładniej, dobierz dobrze lakier i podkłady, wcześniej perfekcyjnie przygotuj powierzchnię, załóż nowy fasunek. Skurki, sprzączki i nity muszą być idealne. To bardzo ważne!!!
A potem zakop go na 50 lat.
Po 50 latach wydzie z gleby idealnie postarzony.
;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z zakopaniem nie głupi ale nie wiem czy dożyje żeby zobaczyć efekt, dzieki pozdrawiam.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Cyrograf15 18:28 08-03-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten na zdjeciu troche za mocno przetyrany - wyglada jakby ktos jednym narzedziem ciagle sie nad nim pastwił. lepiej uzywac do zdzierania róznych narzedzi róznej wielkosci ostrza - tępych też. dobrze byłoby jakbys wybrał sie do lasu rowerkiem przedtem przywiazujac na sznurku do rowera nocnik, tak by mógł swobodnie 2 metry za rowerem ciągnąc sie. wtedy tez sie porysuje troche ;] najlepiej dziecku przypnij pod siodełko wtedy przechodznie nie bedą zadawali pytan xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie