Skocz do zawartości

Kopal ktos na Jamnej ?? ( tamte - partyzancie tereny :) )


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.Tereny spore.Kilka bitew w okrazeniu ( okolice)Nasz powiat-Tarnowski :)

Warto sie wybrac ? Da sie cos tam wogole znalesc ?

Czy partyzanci wszysko pochowali i ze soba pozabierali ? :)


Chodzi mi o oddzialy 16 pp Ziemi Tarnowskiej Batalionu Barbara :)

POZDRO!

Do ADMINOW !!! ( JESLI TEN TEMAT PASUJE BARDZIEJ W INNE MIEJSCE-DZIAL BARDZO PROSZE )

( TYLKO NIE BARDZO WIEM GDZIE ZNIKNAL MOJ OSTATNI TEMAT ...PROSZE PANOW :p ?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Moze jakis wspolny wypadzik calodniowy od rana do oporu :) ?

Ja tam jeszcZe nie bylem i tez mam zamiar sie wybrac:d Co do ludzi fakt i to jest problem.Ale to wies w koncu.Mysle ze nie bedziemy miec problemow :D Co do partyzantow tez watpie zeby chociaz luska zostala ale... NIEMCOW TAM SPORO ZABILI :) NO I JAKIS TAM ODDZIAL NIEMCOW MUSIAL UCIEKAC ZRESZTA NASI TEZ:) MOGLI I COSIK ZOSTAWIC. WIEM TYLE ZE ZDOBYTE MOZDZIEZE WYCHODZAC Z OKRAZENIA PARTYZANCI POZATAPIALI W STUDNIACH :) MOZNA BY JESZCZE POSZUKAC PO TABORACH ALE TO JUZ INNA BAJKA ( NO BO DO STUDNI WCHODZIC NIE MAM ZAMIARU :) ):)

PZT.WSZYSTKO JEST NAPISANE W KSIAZCE : SZLI PARTYZANCI :)

POZDRO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka - uscislajac chodizlo mi o konieczne i pospieszne opuszczenie pozycji w celu zajecia dogodniejszych do obrony,Nie zadne tchorzostwo:)

Natomiast doslowna ucieczka miala miejsce miedzy wzgorzem 530 a 510 ( oddzial azerbejdzanow spanikowal i uciekl zostawiajac niemcom wolna droge)

I to tam bym szukal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie