Skocz do zawartości

commandos 3


endriu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dopiero udało mi się zainstalować. Musiałem ściągnąć jakieśnowsze sterowniki do GeForce'a. Bo do tej pory miałem w pomieszczeniu ciemność. Wkurza mnie brak klawiszy skrótu do broni, jak w 2-ce. jest tylko Q i W do przewijania broni. Właśnie męczę się w trzeciej misji Stalingrad czyli w Berlinie zabijam zdrajcę. No i to samo co w COD- Stalingrad i Stg-44, polegli Rosjanie mają MP bądź Mausery. Piszczyk też ma za mały zasięg, nie reagują na walenie w drzwi i kiedy widzą jak wbiegam do domu nie gonią mnie- odpadają zasadzki w budynkach szkoda. do tego są strasznie zdyscyplinowani- mało który kusi się na papierosy. Dobrze że zostawili to że w budynku można rzucać granatami i strzalać i nie powoduje to alarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam wszystkich. Mam pewien problem z przejściem tej misji, w której trzeba zabić zdrajcę. Mam do dyspozycji wszystkich ludzi, kanałami wydostałem się na zewnątrz i wbiegłem do budynku. Tam rozprawiłem się ze wszystkimi wrogami oraz wziąłem mundur oficera. Wychodzę z budynku i… tu właśnie jest problem. Nie wiem co dalej mam robić. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział mi, co zrobić

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu eleminujesz wszystkich. W skłądzie za ogrodzeniem są skrrzynie z ładunkami zdalnie detonowanymi. Po ich wzięciu zaczyna ci odliczać czas 15 jakiś jednostek. więc najpierw dobrze oczyścić sobie pole działania. Ładunki podkłądasz na skrzyżowaniu między kancelarią Rzeszy a miejscem przetrzymywania zdrajcy (tam gdzie stoi 6 wartowników). obydwa bo jeden go nie zabije. Kiedy podłożysz ładunki kasujesz czas i od góry jedzie samochód, zatrzymuje się przed więzieniem i wsiada do niego zdrajca. samochód rusza kiedy mija łądunki detonujesz pierwszy, kóry niszczy samochód i obstawę. Zdrajca wyczołguje się z auta i zaczyna biec w stron kancelarii Rzeszy, wtedy detonujesz drugi. zdrajca ginie a ty jak się wszyscy uspokoją z ekipą idziesz do kubelwagena stojącego na tyłach więzienia i odjeżdżasz w siną dal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
ja zastosowałem w tej misji inną opcję(he)Cierpliwie usunąłem wszystkich żołnierzy(dobrym sposobem na usunięcie żandarmów jest gaz usypiający,potem,,,)umieściłem snajpera na słupie elektrycznym i gdy wysiadał przebrzydły zdrajca odonell (ze swej luksusowej limuzyny) posłałem mu kulę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie