Skocz do zawartości

Viking 5 Wasza ocena


zdziss15

Rekomendowane odpowiedzi

Mało info bo to w elektronicznym światku wykrywek zabytkowy model.

Pamiętam, że pan AW z firmy D. (coby reklamy nie czynić zakazanej na forum) miał go w ofercie chyba w połowie lat 90.

Nic szczególnego, dziś już historia.

To ty go ostatnio kopiłeś na allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl ma biegła w stronę tego konkretnego egzemplarza ze zdjęcia jw. :)

A i mam nawet zachowaną ulotkę reklamową wysłaną przez p.Andrzeja, tak, tak pocztą, ze znaczkiem na kopercie :-)
Było to w czasach przedinternetowych (kiedyś takie były jakby ktoś zapomniał lub później się urodził), a cena tej wykrywki kształtowała się na poziomie 400 zł, opis natomiast w skrócie tak:

Bardzo prosty w obsłudze.
Odrzuca małe kawałki skorodowanego żelaza np. gwoździe ale jest bardzo czuły na złoto, srebro i stopy miedzi.
swietnie nadaje się do poszukiwań militariów czy np zagubionych przedmiotów na plaży.
Statyczny. Cewka 203mm. Zasilanie 1 x 9V (6F22). Waga 1 kg."

Ot i wszystko, powiało historią:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Używam trochę nowszej wersji tego wykrywacza - Vikinga 6DX2. Różni się chyba tylko tym, że posiada przycisk do zerowania strojenia. Mam go od ponad 10 lat i jestem zadowolony. Sprzęt prosty w obsłudze, bez zbędnych zabawek, włączasz i szukasz. Ponieważ chodzę na poszukiwania z kolegami którzy mają różne wykrywki, od PI do Whitesów i Tesoro, muszę przyznać że stary Viking sprawdza się nie najgorzej, no ale może to też sprawa szczęścia;) Ogólnie sprzęt dobry do kolorowej drobnicy ale też co mnie zaskoczyło ładnie łapie duże głęboko zakopane obiekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie