Skocz do zawartości

Tarnow.Polecam


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wszystkim mieszkancom tarnowa i okolic jako pierwsza miejscowke polecam strzelnice i dawny poligon tj. Kolo basenu na Piłsudzkiego :) w 3 h wyszlo mi tam za 1wszym razem 396 lusek mauser manlicher ppESZ,naboi,splonek i innego b...w tym 2 zapalniki jeden z kabelkiem 3y czyms takim :P? ktore zostaly w ziemi :D:D:D :)

Jest tam niezly klimacik takze nowym polecam :D :) a tworzy go kilka bunkrow,wiezyczka,waly,miejsca po stanowisckach i tarczach :) Stala tam rowniez atrapa czolgu na podwoziu t 34 bodajze jednak tak jak juz pare osob wspominalo zostala wywieziona gdy wojsko sie wynosilo z Tarnowka:)

Ktos cos jeszcze pisal o tym zatopionym chyba ? w stawie tak ? odezwij sie Walker bo ja nic o tym nie wiedzialem pozdro! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D dawno chyba w tarnowie nie byles :P nie tam nigdy basenu nie bylo ? chyba a walowa to centrum,rynek :)

> basen jest calkiem gdzie indziej :D a dokladnie za parkiem strzeleckim:) narazie 3ekam na wykrywacz whites z ebaya ;) zmieniam go z hs 3 ki :) i na wykopki:) moze jeszce sie uda przed sezonem :P :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kolego drogi , bylem w Tarnowie w piątek :]
I przeszedłem się koło basenu.
Tylko nie wiem dokładnie , czy właściwy obiekt zidentyfikowałem jako strzelnicę. Wrzuce foty. Powiedz , czy trafiłem w dobre miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trafiles swietnie :) Tylko ze bardziej warte uwagi jest takie miejsce obok :P na lewo ( na zdjeciach ) >>>> Obok tej tak zwanej duzej strzelnicy jest mala strzelnica :) ale sie lekko nie przestrasz bo straszliwie przekopana - wszedzie:)

Oczywiscie ja po sobie co prawda sprzatnalem ale tam banda mlodocianych meneli zrobila sobie dziuple takze uwaga :) pozdro!

Tam juz raczej nic nie ma ? :( Bylem dzis / jutro wybieram sie do biskupic radlowskich bo pogoda pozwala :) Przykladowo kiedys wyszlo tam z 200 lusek mauser ppesz kbks i inne...splonka,zapalnik,detonator :)

Ale zawsze polecam poprzechadzac sie w tamtych rejonach bo jest tam kilka pozostalosci :)

TJ:

-2 punkty obserwacyjne (1 wiezyczka)
-kilka duzych bunkrow w lepszym i nieco gorszym stanie oraz ( jeden w krzaczorach,kolejny zalany)
-sa jeszce pozostalosci po miejcu treningu zolnierzy ( tor przeszkod)
-Jakas zaczeta przez ruskich budowa ( rusztowania - na wprost basenu glinianka zalew jeziorko )


POZDRO :)
Jak sa chetni nie ma problemu moge porobic duuuzo zdjec za jakis czas:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.Zapomnialem dodac ze dzis znalazlem tam tylko 6 lusek :( no i garnek uwaga!!!! na 1 m !!! :///// Ale wroce tam jak dojdzie mi moj nowy wyrywacz whites 5900 di pr sl ( przesylka z USA ):) ale nie licze ze szybko bo nasi dzielni pocztowcy nie nadazaja niestety....EHHH :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Sa porozrzucane wszedzie :) ...

Dzis jestem na pozycjach obronnych polakow z kampani wrzesniowej jak cos wbijac do biskupic radlowskich :) hehe (reklama :D )

ahh...moja odp. zdjecia ok porobie.Podejrzewam ze sie tam wybiore za kilka dni ;) pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie