Skocz do zawartości

 RE:Eksploracja na starych śmietnikach niemieckich


Gość "

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stary \śmietnik\" ok 40 ciężkich sprzętów spalone i zakopane w piaskowni wyciągłem dwie BM-ki z lżejszych rzeczy ale pozatym kupa ciężkiego sprzętu.Jak jesteś zainteresowany to możemy coś zorganizować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awięc sprawa wygląda następująco:
sprzęt ten był a w zasadzie jest zwieziony przez wycofujące się odziały niemieckie z powodu uszkodzeń bądz innych pierduł,podpolony i zepchnięty do dziury na piaskowni. Obecni piaskownia nie istnieje a sprzęta są w stanie wiadomym pozatym jest w glebie pare niespodzianek typu wiadomego miało to zabespieczyć przed ciekawośćią wroga.A temat jest na Sląsku,jeśli ktoś jest zainteresowany to możemy coś zorganizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy TO.
jezeli mialo by to byc w tym roku
to przypominam :-)) ze wkrotce przymrozki, zatem pospieszmy sie,
nie lubie przerzucac zmarzliny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Górny Śląsk,to też chciałbym się dołączyć.Pewnie przyda się każda para rąk do kopania.W zamian oczekuję zrobienia ciekawych zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych tematem,niestety niemogłem szybcuej napisać ze względów terenowych.Moja propozycja jest aby spotkać się na czacie underground pod koniec listopada,niestety taki termin tylko odpowiada w związku z wyjazdem 16.11 w teren na czas nieokreślony :-))).Po powroćie odezwe się na forum i porozmawiamy o konkretach w gronie zainteresowanych.
PS.Trzeba to zrobić zimom bo niewiedzie tam kopara (dojazd przez teren bagnisty)chyba że wytniemy pół lasu.Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy i eksploratorów Krzysztof UNDERGROUND.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie