Skocz do zawartości

??? RUTUS SOLARIS ??? Warto ? Czy jest lepszy ?


przemop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko . Na forum jest duzo postów dotyczących solarisa . Lecz w żadnym nie ma dokłanie napisane czy jest on wart swojej ceny i czy ma takie możliwości jak o nim piszą . Dlatego proszę o pomoc i czy waryt jest zakupu czy może jest inny sprzed podobnej ceny który jest lepszy . Proszę o pomoc bo nie wiem co kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Świetny sprzęcik , początki moga być dośc skomplikowane jeżeli wcześniej nie miałes żadnej wykrywki ale jak już go rozgryziesz to sprzęt super, zasięgi naprawde duuuże , 31 cm na 5 groszy ( sam sprawdzałem ;) , w terenie monetki i guziki na przyzwoitych głębokościach , raz w lesie myślałem ze się zepsuł bo cigle pika i pika , a ja kopie i kopie i końca nie widac i na około 30 cm guzik wz 43, na militaria też dobry ja chodze na dynamicznym trybie na to i na to i sprawdza się ekstra , czy da się nim co wykopac dam link kolegi forumowicza co chodzi z solarką, naprawde wart ceny ja zakupu nie żałuje pozdrO
tomekk http://www.odkrywca.pl/moj-pierwszy-sezonto-co-kryla-matka-ziemia-,521950.html#521950
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie