kolekcioner13 Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 witam posiadam wykrywacz md3010 i mam pytanie co sadzicie o tym wykrywaczu bo bardzo duzo nim znalazłem a podobno to szmelc
egon10 Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 Skoro tyle nim znalezles i Ci odpowiada....nie wiem po co zadawac takie pytanie?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.