mikipad Posted September 21, 2007 Author Posted September 21, 2007 Witam, chciałbym wyjąć sprężynę i podajnik z magazynka od flaka, w celu wyczyszczenia i zakonserwowania. Proszę o podpowiedź w jaki sposób mogę to zrobić. Czy denko magazynka jest demontowalne ? mikipad
to17071990 Posted October 4, 2007 Posted October 4, 2007 Denko magazynka jest demontowalne. To chyba jedyny sposób na wyciągnięcie sprężyny i podajnika
Gregfm Posted October 25, 2007 Posted October 25, 2007 W przedniej dolnej części mag jest sprężyna którą należy odgiąć w dół, denko mag przesunąć w przód.Powinno zejść.Tyle teorii, wszystko zapieczone i zardzewiałe jak dół jest zdrowy zalać WD niech postoi kilka dni, opukać jeszcze raz zalać i odczekać.Denko mag trzyma się na małych kryzach pudełka mają ok. 2,5mm ja po prostu z jednej strony ostrożnie podważyłem żeby z nich zeszło, a potem z drugiej.UWAGA!!! jeśli sprężyna jest w miarę zdrowa to denko może zdrowo odskoczyć. Wszystkie czynności wykonuj denkiem mag od siebie. Pozdro!
mikipad Posted October 29, 2007 Author Posted October 29, 2007 Dziękuję za pomoc i pozdrawiam mikipad
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.