Skocz do zawartości

LOCTANS


SZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja już zamówiłem sobie Loctansa model Neo 3,jest super na monety.Dosyć długo zastanawiałem się nad nowym wykrywaczem,
do tej pory chodziłem z HS-3.Po długich poszukiwaniach stwierdziłem ze nie ma co ładować się w drogi zachodni wykrywacz(którego stratę w razie konfiskaty bedzie ciężej przeboleć),jeśli można kupić niedrogo naprawdę dobry polski wykrywacz.Wiele dobrego słyszałem również o szybkości działania producenta w razie potrzeby naprawy bądź też usprawnienia tego wykrywacza.

Pozdrawiam

Filip73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Filipa73 - dzięki za odzew i informacje! Czy z neo-3 chodziłeś już trochę, czy dopiero zamówiłeś? Czy osiągi w przypadku drobnicy są rzeczywiście rewelacyjne w porównianiu z HS3? - jest to dla mnie niejasne.
Pozdrawiam
SZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o HS-3 i w ogóle HS-y to powstał mit tych wykrywek. Fakt, były to jedne z pierwszych polskich wykrywek, które przedstawiały w miarę niezły poziom. Ale nie ukrywajmy, minęło już kilka dobrych latek i technologia poszła do przodu. Wykrywki poszły naprzód Smętek" nie, tylko cena. Wiem, że narażam się smętkowcom ale takie jest moje zdanie. Za tą cenę co Pan Smętkowski żąda za swoją HS-3-kę można kupić o wiele lepszy, nowocześniejszy i badziej zaawansowany technicznie wykrywacz.

Podrawiam
Kopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie