Skocz do zawartości

poszukuje miejsc blisko zgierza lodzi ???


alfred93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomuzcie mi poszukuje miejsc blisko zgierza lodzi
mam 14lat i zaczołem chodzic z wykrywka pierwszy muj fant z przed tygodnia to luska mauzeroska z 1914 moze znacie jakies miejsca fajne (a moze ktos chodzi z wykrywka blisko mnie jakis wspulny wypad ??????????????????? -zazwyczj jerzdze z tata a tak to bym sie od niego oderwal;])--pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dyslektykiem a nie podpowiedział bys mi jakiejs miejscówki boz tata jerzdze conajmniej raz na 2 tygodnie to bym cos ciekawego wykopał wiem ze w lesie krogulcu były bitwy z Iws z tamta tam znalazlem luske mauzeroska na chełmach IIws tam mam miejscowke gdzie muj sasiad widzial jak 2 karabiny zakopywali niemcy raz byłem tam ale nie znalazlem ale jeszcze sie wybieram tam zawsze kopie ostrorznie by nie natrawic na jakis nie wypal i pod okiem taty (były saper) a teraz podobny zawud ale troszke inny jak bys mugł to daj jakas miejscówke bym był bardzo wdzieczny tak to nie wiem gdzie kopać i nic nie znajduje zgury dzienkujee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie