Skocz do zawartości

Proszę o pomoc !!!!!! tm808 czy Garrett


ukrycia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Witam cię jarekjar
Szczerze mówiąc to jestem zadowolony z maszyny Garrett sprawuje się fajnie jest bardzo prosty posłudze. Jeśli chodzi o wzbudzanie to większość normalnych wykrywaczy ma podobne problemy. Stabilność jest porządku wystarczy ustawić czułość i sygnał wiodący i jest ok. Nawet na maksymalnych ustawieniach da się chodzić. Zaczepiając o drobne krzaczki nic się nie dzieje - wiadomo jeśli uderzymy o cos większego to się wzbudza – jak się wzbudzi to mały problem wciskam przycisk operate i w kilka sekund sprzęt jest gotowy do dalszej pracy. Ważne że nie reaguje na małe śmieci – Co do zasięgu to go specjalnie nie testowałam. Jedynie dokonałem próby w powietrzu na ustawieniach fabrycznych nad pokrywą od kanalizacji i uniosłem go nad głowę na dobre 2m- sygnał był pewny (przydała by się drabina :) Na maksymalnych ustawieniach z pewnością wynik był by dużo lepszy. W sumie jestem mile zaskoczony co do stabilności - jak dla mnie jest normalna. Minusem tego sprzętu jest to iż jeśli się z nim troszkę pochodzi to czuć go w rękach - Podsumowując jeśli ktoś pracował z jakimkolwiek wykrywaczem to na pewno da sobie rade i z tym sprzętem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie