Skocz do zawartości

Kupić, nie kupić?


hydro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Już w lipcu planowałem aby pod koniec roku kupić nowy wykrywacz. Miałem zamiar nabyć coś droższego tzn. Minelab Explorer, albo White's dfx. W międzyczasie okazało się, że jest w przygotowaniu nowa ustawa o ochronie zabytków, która mówi, że wszelkie poszukiwania z wykorzystaniem sprzętu elektronicznego są przestępstwem. Co w tej sytuacji? Kupić mimo to, i liczyć na to, że się coś zmieni. Kupić i nie szukać. Kupić i szukać licząc na to, że mnie nie złapią. Nie kupować, bo jak dam się złapać to nowy sprzęt przepada. Proszę o radę, co zrobić. A jak ma się szukanie na plaży do ustawy? Mam nadzieję, że nie ma związku.
Pozdrawiam wszystkich.
Hydro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze
Hydro , amoże kupisz coś tańszego , ale też dobrego , np. coś polskiego.Nawet jask cię złapią i odpukać puk,puk,puk :D , to stracisz dużo mniej niż , jakbyś kupił drogiego.

pozdro pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
po pierwsze co do ustawy z 21 listopada to niema jeszcze
stworzonego całego tego sytemu wykonawczego więc pół roku
jeszcze wspaniałych wykopków a potem......
ja niemam zamiaru poprzestać...
mogą mi naskoczyć i tyle :)))
pozdrawiam watorresbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma przepisów wykonawczych, nie oznacza, że ustawa nie obowiązuje. Obowiązuje, natomiast sądzić i tak będą najszybciej za pół roku, więc wtedy już te przepisy wykonawcze będą.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie