Skocz do zawartości

Bieszczady gdzie szukac??


FestungGlogau

Rekomendowane odpowiedzi

witam
Mam wielka prosbe do wszyskich ktozy wiedza cos o bieszczadach.
Czy wie ktos moze gdzie szukac(jakies nazy miejscowosci szczytow)lub posiada ktos jakies mapy z dialan wojennych z pierwszej wojny czy jakiekolwiek informacje o miejscach wartych odzwiedzenia z wykrywaczem???

Z gory dzieki adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literatura, a tak po za tym własne nogi. Raczej nie licz, że ktoś zdradzi Ci dobrą miejscówkę, trafiającą się raz na kilka wypadów, bo o takie już trudno.


Rejon przełęczy Ż - hmm ......setna seria wykopalisk jej już nie powinna zaszkodzić :) Powodzenia

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisu kazde miejsce jest warte przeszukania poraz setny,nikt nie mowi o zdradzaniu miescowek ale tez niech bez potrzeby nie lata po bieszczadach.po to ten dzial jest zeby sie podzielic wiadomosciami a nie tak jak wielu tu sie wypowiada a jak cos sie spytac ich to nie odpowiadaja.A co do literatury to jest posdstawa,bez tego nie ma co wyruszac w teren,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba iech bez potrzeby nie lata po bieszczadach". Hasło miesiąca, Rysiek rozbawiłeś mnie do łez.

Festung kupujesz dobrą mapę, jedziesz na tydzień co najmniej. Dobra, chcesz coś więcej wiedzieć to na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie