Skocz do zawartości

Whites Spectrum XLT na plaży.


rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedługo wybieram się nad morze i mam zamiar pochodzić po plaży,nie często nadarza mi się taka okazja więc proszę doświadczonych o poradę jakiego programu użyć,czy któryś z fabrycznych się nadaje? Czy coś przestroić? A może macie jakiś specjalny program na plażę? Jadę tylko na 3 dni więc chciałbym wykorzystać mojego xlt na max.Jak wrócę to dam footo tego co wygrzebałem.Z góry dzięki i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. No nikt nic nie pisze bo XLT to prawdziwy odkurzacz i wiadomo o co chodzi. Ja osobiście stawiam na preamp i podkręcam go jak najwyżej. Tryb statyczny 30, dynamiczny w dół aż do 50. Dzięki temu przy dużej głębokości wykrywacz pracuje stabilnie. Dokładnie przemiatam sondą. Gwarantuję, że tym wykrywaczem nie ominiesz nic ciekawego. Chociaz zdarzają sie niespodzianki. Selekcję akceptacji + ustawiłem (od -30 wzwyż). Dzięki temu wykrywacz będzie czuły na małe przedmioty. Ogólnie kop WSZYSTKO w przedziale DODATNIM. W identyfikacji prezentowałem sygnet który na XLT pokazywał +03, 04. Z doświadczenie przecież wiesz, że zawsze wyskakuje na tym folia aluminiowa i sreberko śniadaniowe - a tu proszę SYGNET :) Powiem też, że XLT ma uczulenie" na cienkie srebrne łańcuszki. praktycznie jeśli są głębiej położone to NIE MA SZANS ich wykopać. Chyba, że są z medalikiem. Wszelkie pierścionki srebrne i złote kopiesz bez problemu. Pisze kop wszystko co DODATNIE bo zdarza się, że zazwyczaj na STO zawleczek od piwa (przedział +19 ; +23) 101 przedmiot na tym samym sygnale to biżuteria. XLT to Pies na kolorki, ale do końca nie można mu zaufać. Nawet jak myślisz, że masz dobry słuch i zmysł intuicji. Z tym sygnetem to mnie zdenerwował :/ Sprawdzcie w Identyfikacji.
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak to nikt ic nie pisze bo wiadomo o co chodzi"??
O co niby? Że każdy ukrywa swoje ustawienia? To przecież bez sensu:))Tak, są specjalne programy na plażę. Zerknij tu: http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewforum.php?f=98
Osobiście zawsze chodziłem na mixerku a jednym z tricków kiedy wykrywacz zaczyna nieco głupieć przy słonej wodzie, jest zmiana częstotliwosci pracy;)Cienkie srebrne i złote łańcuszki nie stanowią problemu np.na programie vanmix.
Zachęcam do eksperymentowania z tym sprzętem, czytania postów i wskazówek pisanych przez doświadczonych userów i wymiany informacji:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie