Skocz do zawartości

Pila wykopki


Gość aa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jasne tylko archiwa w szczecinie , bydgoszczy i poznaniu no i oczywiscie wielkie sklady wiedzy w modlinie zycze powodzenia moze za 100 lat ktos laskawie zezwoli na szperanie w tych zasobach a tak polecam kominek i butelke dobrego browaru i opowiadanie sobie bajek o wielkich zasobach podziemnych tuneli w pile.Piszac w ten sposob wiem ze zabawa w tropienie tajemnic trzeciej rzeszy to sa wielkie srodki nie tylko finansowe polecam wyprawe do cuxhafen tam wychodzi gazeta z pily oczywiscie w ojczystym jezyku i napewno nie jest to jezyk polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam bardzo dobry kontakt właśnie w Modlinie i śmiem twierdzić że jeśli cokolwiek zostało ( jakieś mapy, materiały itp. ) to zostały sfałszowane przez sojuszników zza Buga i nawet jeśli przebrniesz przez te archiwa to i tak będzie ci sie tylko zdawało że duzo wiesz...
Myslę że jedynym miejscem tak naprawdę wiarygodnym i zasobnym w wiedzę jest budynek na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz konkretne wejscie prosze bardzo PWL 5 sciana zamurowana lewa strona wejscie do jednego tunelu, drugie wejscie 500 m w lewo od pasa 305 , trzecie wejscie majatek VON HAMRA czwarte wejscie dawny budynek garnizonu wartowniczego , piate wejscie wlasciwie brama wjazdowa dawny WAK wymieniac ci dalej stivi mysle ze musisz spisac testament i moze za 5 lat tam wejdziesz i co dalej???? panie goraca woda pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzeliłeś jak z pepeszy....
Czyzby to co piszesz oznaczało że tam byłeś czy próbowałeś wejść? Dlaczego od razu testament? Wiesz dlaczego chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć? Bo za dużo jest nieścisłości... wszyscy duzo wiedzą ale wszyscy nabieraja wody w usta, czyzby rzeczywiście wejście tam czymś groziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogoś kto próbował tam wejść czy piszesz o historiach zasłyszanych ( ten to...,ten tamto...i razem coś wyszło...)
Także słyszałem o tym wszystkim o czym piszesz ale co z tego... czy byłeś tam?
Na jakiej podstawie piszesz ze tam cos jest, i że nie warto sie tym tematem interesować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko tyle... jeśli rzeczywiście są ludzie którzy się tematem naprawdę interesują to dlaczego by sie nie zjednoczyć i nie zacząć jakichś konstruktywnych poszukiwań wspólnie? Człowiek w pojedynke nie jest w stanie takiego tematu ogarnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie