Skocz do zawartości

 Do Klaby i Autora


Gość Blitz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie obu dżentelmenów. Dużo słyszałem i czytałem o aferze Piwowarczykowo - Bartnikowej i dziwi mnie jedno skoro Klaba to kolega W. Antkowiaka i popiera Autora, który szuka P. Piwowarczyka, to dlaczego nie skontaktuje się właśnie z W. Antkowiakiem - on powinien wiedzieć gdzie jest Piotruś, który przecież razem z nim zakładał MAP! Podobno część \poszukiwań\" po których został smrodek poszła na konto MAP-u a nie Latebry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian miał chyba rację- rózni dziwni ludzie, anionimowo dają upust swojej nienawisci do pewnych nie lubianych osób, korzystając z okazji.
Nikt Panie X nie jest świety, ale czego ty chłopie czepiasz się W.A.? W zakładaniu MAP-u uczestniczyło bardzo duzo osób, ale JA- przynajmniej oficjalnie ( jako naturalna konkurencja Wlodka) w tym nie uczestniczyłem. Szczerze mówiac, nasza wspólpraca z powodu fobi maniakalno-prześladowczych Włodka i jego ciężkiego charakteru zakończyła się kilka miesięc przed \kryzysem\" w Latebrze. A że Włodek podpisuje zdjęcia w swoich książkach charakterystycznym - ARCHIWUM MAP- zapominając o ich prawdziwych autorach to juz inna sprawa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mam tą sklerozę...Mimo róznych zdań na temat Włodka i róznych zdań Włodka na mój temat, szczerze Tą osobe mozna polubic. Ludzie róznie się o nim wypowiadaja, z powodu jak pisałem- jego ciezkiego charakteru , który potrafił zatrwopzyć nawet Marka Dudziaka, który swoja eksploracyjną przygodę rozpoczynał od kontaktu z Włodkiem. To jest naprawde porządny gość. Co tu ma do rzeczy - byłem w składzie załozycielskim, czy nie byłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrusiu
Fatalna ta skleroza, a odwracanie kota ogonem i wciąganie do zabawy Dudziaka, to już trochę poniżej godności. Fajnie, że lubisz Włodka on pewnie też Cię lubi wszak dużo mu pomogłeś na starcie, a on chyba troszkę Tobie. Ręka rękę myje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne odwracanie kota ogonem Panie tajemniczy. Reka rekę myje? Ale głupota,..z Włodkiem wile osób współpracowało, wiele też obecnie współpracuje. Marek Dudziak nie był ani pierwszym, ani ostatnim. Spytajcie zreszta Marka- wydaje mi się, że współpraca z Antkowiakiem to żadna ujma -a może wręcz odwrotnie?
Z LATBRY Z W.A. wspólpracowali wszyscy- Jarek K., Zennek P. Jerzy Janczukiewicz, Wojtek Stojak i wielu wielu innych- miedzy innymi profesorowie i prac. naukowie UMK Toruń. Nic w tym złego. Jestem ciekawy jaka to krzywdę uczynił On Tobie X, że próbujesz go tutaj zdyskredytować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wpierasz mi, że atakuje Włodka? Skoro dla Ciebie współpraca z Włodkiem nie przynosiła ujmy, to czemu zapomniałeś, że zakładałeś MAP? Dziwne taka pamięć do drobiazgów takich jak waga dokumentów, z jakiej ulicy był witraż itp. a nie pamiętasz spotkania założycielskiego w Sobieszewie? Fatalnie polecam Lecytynę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno- to że dażę sympatią np. W.A. o niczym nie świadczy. Taką samą sympatią darzę Pana Marka Dudziaka ( a miałem nawet honor odwiedzać jego rodzine w jego osobisteym mieszkaniu!!!ha..ha)i naprawdę wiele osób z \starej branży\"- nie we wszystkich przypadkach być moze ta sympatia jest odwzajemniona. Uczestniczyłem w kilkunastu imprezach , przez które przewineło się bardzo duzo ludzi- naprawde dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o sklerozę- pewne sprawy sie po prostu pamieta, a pewne- notuje i skrzetnie dokumentuje. Nic więcej. A moze szanowny Pan ma ochote porozmawiac np.w cztery oczy, albo na czacie? Czuje, ze z drugiej strony mam do czynienia z bardzo\liska\" mi osoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sobie nawtykali, kolesie! czytam i śmiać mi się chce. bandyta tam, bandyta tu.
Każdy chce coś znaleźdź i każdy wiele razy ma prawo w ..prawda jest jedna. a antkowiak, blitz i jego kopia tez na B, widać że to ten sam gość śmiech na sali.. dobrze że goście pokroju Piotra P są na swieczniku i dużo się o nich mowi- nie jest ich duzo,a w przeciwienstwie do wiekszosci z nas cos z ich roboty wynika. A ze łamali prawo? Potrafia o tym powiedziec glosno nie ukrywajac ze tego zaluja. I to chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niech każdy jeszcze poda znak zodiaku,numer kołnierzyka i wymieni gdzie oraz z jakim \znanym\" poszukiwaczem robił siku...

co to,kurwa,jest,dzieci na przerwie w szkole podstawowej czy forum dyskusyjne?!?

panowie,nie dajcie się zwariować...

Przemek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups komuś się cugle powaliły nie przypominam sobie żebym nazwał P. Piwowarczyka, albo K. Bartnika bandytą. Co do znajomości, to nie mylisz się Piotrusiu, ale z bliskością przesadziłeś. Meil też jakiś dziwny wydumałeś, ale jeśli chcesz to proszę blitz_@poczta.onet.pl
Miałbym kilka pytań, ale nie chcąc rzycać cienia nie wale nimi na forum, bo nie chcę nic sugerować. Wspomniałem o smrodku, bo chyba mi nie zanegujesz Piotrze, że poszła taka fama, plotki czy też częściowo fakty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji \Lewy\" oby więcej takich \dyskusji\" . Może co niektórym otworzą się oczy. Na razie trwa licytacja nazwiskami kto kogo zna i z kim grzebał w ziemi ( ha,ha )..i kto kogo wyrolował . Czekam z niecierpliwoscią na dalsze części !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas w Krakowie człowiek podszedłby do gościa, który go oczernia, zwyczajnie przypier.... i sprawa byłaby zamknięta !
Cholera człowieka bierze kiedy forum zaczyna sie robić areną pieprzonych zagrywek i podchodów. Ludzie! Wymieńcie się numerami telefonów i nawkładajcie sobie prywatnie, bo rzygać się chce gdy człowiek czyta na okrągło o jakiejś tam aferze Latebry, p. Piwowarczyku i innych.
Przecież oprócz zainteresowanych i garstki kundli nie mających nic lepszego do roboty niż skłócanie ze sobą ludzi, to nikogo te wycieczki nie interesują (no chyba, że się mylę i cała Polska z uwagą śledzi 352 odcinek przygód serialu \Latebra i s-ka\")*.
LITOŚCI !!!

PS. A tak patrząc obiektywnie, to jak już ktoś uprzyjemnia sobie i innym życie kretyńskimi potyczkami za pomocą forum to może wypadałoby się przedstawić i podać chociażby maila, bo jeśli już mam czytać podobne teksty to przynajmniej chciałbym wiedzieć kto, z kim i dla kogo.

* Nie mam nic do Latebry i pozdrawiam ich serdecznie.

Grzegorz Franczyk \Saper\"
landminer@poczta.onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą w całej rozciągłości. Chciałem zauważć iż forum jest czytane przez osoby z zewnątrz które wyrabiają sobie opinię na temat środowiska eksploracyjnego między innymi na podstawie treści i poziomu dyskusji na forum. Jak na razie to diagnoza środowiska brzmi SZAMBO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
po zbiorowej-histerycznej obronie Bartnikowskiej spółki widzę że z sznownymi Panami nie można poważnie rozmawiać. Podaliśmy fakty, na które- większość z Panów poszukiwaczy po prostu sie odlała. Wielka szkoda.O czym tu mówic- jeśli na forum można znaleźdż ogoszenia typu:\ Do eksploracji przy stanowiskach archeologicznych współpracowników poszukuję\"? A wiedzą Przyjaciele poszukiwacze co oznacza słowo : LATEBRA--??
USPRAWIEDLIWIENIE, WYKRĘT; TAIĆ, UKRYWAĆ KRYĆ SIĘ!!!!!!! Pasuje w 100%.Hołd dla Pana Piwowarczyka za przenikliwość! A jeżeli już mówicie o obietnicach: Kolego Bartnik! Panowie z muzeum pytają się kiedy L sprezentuje im zgodnie z obietnicą , to co znalazła w śmieciach na strychu ( głośne odkrycie \archiwum \" Gryfa Pomorskiego- kpiny!). Tyle Pan opowiadał, obiecywał.A może już sprzedane? A portalik ?

Obiecany wykrywacz przekażę pod warunkiem:
- Pan Bartnik poinformuje nas wszystkich gdzie są pamiątki po Gryfie Pomorskim- jeżeli jeszcze nie zostały sprzedane- o coś nie tak z Waszym marketingiem- to ma je przekazać do instytucji muzealnej o której mówił na stonach fundacji;
-Pan Piwowarczyk ujawni jakie dokumenty i precjoza zostały wydobyte i wywiezione z majatku Starzynski Dwór i jakie pieniązki za te dokumenty dostał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nadmienię, że gówno mnie interesuje cała ta sprawa, a chłopaków z Latebry znam tylko ze zlotów i bez bicia przyznaję się do spożywania piwa z nimi na w/w zlotach (i grosza za to nie wziąłem !!!).

Chciałbym tylko zauważyć, że co innego wypowiadać się publicznie na interesujące poszukiwaczy tematy, a co innego anonimowo obszczekiwać kogoś. Jak już pisałem wcześniej podejrzewam, że dla większości cała ta sprawa jest raczej mało interesująca i jest osobistymi porachunkami, a nie wymianą poglądów. Ponieważ jednak niektórzy upierdliwie drążą temat, to ponieważ jestem osobą nie mającą dostatecznej wiedzy o sprawie, a mieszkającą na drugim końcu Polski, domagam się konkretów. Interesuje mnie kto i gdzie szukał, co znalazł, komu i za ile sprzedał oraz kto za to wziął w łapę (nazwiska, daty, sumy). Dopóki to nie zostanie ustalone wszystkie posty ukazujące się w tej sprawie na forum są zwyczajnymi pomówieniami i prowadzeniem osobistych gierek. Równocześnie w związku z obietnicami na temat wykrywacza (temat poruszany również na forum przez \Hartmana\") domagam się, aby to coś ukrywające się pod ksywką \autor\" raczyło się przedstawić z imienia i nazwiska, bo łatwo się szczeka jako bezimienny kundel, ale jeżeli już ktoś zarzuca komuś kradzież i kłamstwo, to sprawy zaczynają być zbyt poważne i wszyscy chcieliby wiedzieć kto jest kim.

Od siebie mogę tylko powiedzieć, że cały ten temat nie przynosi chluby braci eklsploracyjnej. Na okrągło porusza się temat tego jak jesteśmy odbierani przez media, archeologów, konserwatorów, instytucje itp. I nagle okazuje się, że zamiast robić wszystko żeby ten wizerunek był coraz lepszy, to na oficjalnym forum, które czytają wszyscy, jakiś kretyn uskutecznia sobie prywatną wojnę. Jak tak ma wyglądać środowisko polskich poszukiwaczy i oficjalne forum dyskusyjne na oficjalnej stronie największego (i jedynego!) pisma dla ludzi z branży to ja lepiej przestanę redagować dział o minach, bo zaraz publicznie jakiś wydymaniec, który musi się jakoś dowartościować rzuci hasłem, że dostarczam matriałów wybuchowych Talibom. Nie dziwcie się później, że was policja i wszyscy uprawnieni będą gonić i przestańcie rozczulać się nad sobą, że jakaś tam pani redaktor w telewizji nazwała was złodziejami - sami jesteście sobie winni.
Na dzień dzisiejszy mogę jeszcze raz powtórzyć Joasi Lamparskiej, Zbyszkowi Janiszewskiemu, Jackowi Franasikowi, Leszkowi Kusiakowi i wielu innym, z którymi rozmawiałem na ten temat, że: w środowisku polskim nie da się stworzyć dużej ogólnokrajowej grupy poszukiwawczej bo zawsze znajdzie się jakiś wredny kret, który jednym słowem rozpieprzy wysiłki wszystkich tylko dlatego, że będzie miał w tym jakiś zasrany osobisty cel.

Pozdrawiam wszystkich nie skundlonych.

Grzegorz Franczyk \saper\"
landminer@poczta.onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę od nie dawna w temacie. Jestem z Trójmiasta- z Wrzeszcza. Panie autor- cztery słowa do Pana- pies Ci mordę lizał. A p.p dzięki za wszystkie przekazane \eksplo\" informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Masz racje Grześ. Tak sie składa, że ja grzebałem na strychu w Czarnej Wodzie gdzie było Archiwum Gryfa Pomorskiego i chłopaki przy mnie wszystko przekazali. Właściwie to nie mieli co przekazywać bo Weltrowski który jest gryfowcem i dał namiar położył na tym łapę. Ale mam gdzieś jakiegoś tam .... autora. Jest Grzesiu taki fajny tekst J. Tuwima:\Próżno byś replik się spodziewał bo nie dostaniesz nawet klapsa, nie powiem nawet pies Cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.\" I tak proponuje potraktować autora pomówień
A powiedz co tam u Ciebie dobrego słychać? Kiedy razem gdzieś pogrzebiemy?
Pozdrowionka
Kmicic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie