Skocz do zawartości

Dwuzłotóweczka


Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszym zdjęciu moneta jest po długim myciu ciepłą wodą i mydłem i delikatną gąbką. Na kolejnym i aktualnym po godzinnym leżakowaniu w soku z cytryny a następnie doczyszczona płynem kiwi" do srebra i złota. W rzeczywistości teraz wygląda dużo lepiej niż na tych zdjęciach i nie ma żadnych przebarwień. Miejsca ciemniejsze wyglądające jak nie dotarte to graświatła z którym nie bardzo mogłem dać sobie rady przy robieniu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czyszczenia sreberek to polecam ten sposób, do wyczyszczenia wystarcza ciepła woda , sół kuchenna i troche folii aluminiowej a sam patent jest bezinwazyjny i czyści jak marzenie wszystko co srebrne bez żadnych szczotek. gabek czy czegokolwiek innego , prosta reakcja chemiczna i suuuuper efekt http://www.myzlab.pl/chemia/czyszczenie/
pozdrO
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem identyk 2 zł, tylko że bez kropki po dacie. Najpierw kąpiel w gorącej oliwce z oliwek, potem wycieramy miękką szmatką i czyścimy wybielającą pastą do zębów. Efekt perfekcyjnej czystości. Na koniec smaruję delikatnie czystą oliwką do opalania i wycieram do sucha. Monetkę należy zapakować do holderka. Gwarantuję, że nie straci blasku i nie zaśniedzieje.
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie