Skocz do zawartości

Poszukiwania na plażach. Rady.


w@riat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Na Boże cialo jadę sobie popływać nad zatokę a dokładniej do Chałup. Jak nie będzie wiało to coś trzeba robić.

Tutaj mam do Was prośbę. Czy macie jakieś rady w poszukiwaniu na plażach?

Wiem trzy rzeczy.
- Bez sitka ani rusz (ale te już posiadam)
- Dobrze mieć naostrzoną saperkę w innych" sytuacjach (mity czy prawda?)
- Przenosić wykrywacz NA plażę w torbie aby straż nie widziała.

A może ktoś z tamtad pochodzi i wprowadzi mnie w tajniki szukania na morskich plażach?

A na zdjęciu godzinka wypadu na Podlaskie dzikie plaże.

W razie czego kontakt gg 3762246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez sitka ani rusz" -ja osobiście jak już szukam na plaży to wolę bez sitka. Sitko -dodatkowy balast.Każdy ma swoje upodobania.
Teraz jest poza sezonem. Zimą były sztormy które zdarły z plaży parę centymetrów starej powierzchni,a naniosły trochę piachu z morza.Dużo fantów zostało naturalnie przesuniętych w strone lini brzegowej (nowych raczej przez zimę nie przybywało). Tam warto poszperać.
Jaka straż może przyczepić się do szukania na plaży? Zgubiłeś łańcuszek i go szukasz.Plaża to nie las, ani stanowisko archeologiczne, a legalnie kupiony sprzęt do tego służy, aby nim szukać!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety nie mieszkam zbyt blisko morza i plaż ale 2 lata temu bylem na wczasach w Jastarni na 10 dni i oczywiscie wziąłem ze sobą wykrywacz ze względu na dobry teren militarny i turystyczny(plazowy). No i oczywiscie wczasy ok polecam ale bez wykrywacza.Nieprzyjemności najpierw na plaży,miejscowi sie panoszą nie lubią jak przyjezdni wyciągają fanty z plaży,o mało nie dostałem sztachetami po plecach.Pomyślałem olać tę plażę i wybrałem się do lasu.Pierwszy dzień spokojnie ale bez większych wyników,drugi dzień dorwał mnie gość z urzędu morskiego i wlepił mi 100zl za niszczenie roślinności w parku krajobrazowym. A ty pytasz czy zabrać sitko?to nie największy problem.POZDRAWIAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukiwania między Chałupami a Kuźnicą między wydmami a torami :D Jeśli chodzi o plaże to poza sezonem psy dupami szczekają teraz to nie wiem jak bedzie - ludzi już troszke zjechało napewno. W sezonie szukałem i nikt nie zainteresował sie mną poza jednym gościem z wykrywką, pogadaliśmy i poszedł dalej. Sitko zostaw w piaskownicy, nie przyda sie :) na plaży pas 10m od wody i 10m od wydm jesty interesujący - na środku kupa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za rade. Interesuje mnie tylko plaża. Za coś trzeba wypić piwo nie ? ^_^

Nieprzyjemności najpierw na plaży,miejscowi sie panoszą nie lubią jak przyjezdni wyciągają fanty z plaży,o mało nie dostałem sztachetami po plecach."

O to mnie właśnie martwi. A co dokłądnie było? Dresiki tak zwane czy miejscowi poszukiwacze?

a plaży pas 10m od wody i 10m od wydm jesty interesujący - na środku kupa :)"

I o takie rady mi chodziło :) Dzięki wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie