Skocz do zawartości

Fort Mierzwiączka ---Twierdzy Dęblin


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

I na koniec najlepsza frajdaaaaaaaaaaa -chłopcy polatali Migiem-hehehe .To nie wszystko w Dęblinie . My jednak musieliśmy już jechać dalej po następne fanty –ale to nie ten dział –pozdrawiamy i zapraszamy do Dęblina---Bocian wybacz i tak to skróciłem bo fotek było ponad 200-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Przepraszam najmocniej że odnawiam tak wiekowy temat, ale jak zobaczyłem tą tabliczkę WKZ to nie wytrzymałem, otóż w tej chwili od początku roku 2012 fort jest w rękach prywatnych i okoliczna gawiedź/właściciel urządził tam WIEJSKĄ DYSKOTEKĘ czyt. PRZYTUPAJKĘ, brak słów. Tak w naszym pięknym kraju działa ochrona zabytków i promocja miast/wsi które wiele mogą zyskać promując bogatą historię. Kilka lat temu byłem tam ez kija oczywiście" i wystarczyło grzebnąć ręką w luźnym piasku i pojawiła się żuchwa z kompletnym uzębieniem, w trawie bieliły się porozrywane wybuchami czaszki !!!! a teraz rozwodnione piwo, dymanko, sikanie po kątach i to wszystko w miejscu gdzie pewnie zginęło wielu bezimiennych :( jestem rodowitym dębliniakiem, żal i złość mnie ogarnia :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie