Skocz do zawartości

PI czy VFL...???


Gość niezdecydowany

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do ludzi którzy juz nie jeden sprzet używali. Chciałbym kupić wykrywacz typowy na militaria, co wybrać VFL czy PI? Oczywiście mam tez ograniczone fundusze 1200-1800 zł. Myslałem o wykrywaczu Saper (Nowaka), Bartek 2, HS-3a moze coś zachodniego?
Co powiecie, chodzi mi o to zeby miał w miarę dobry/duży zasięg (pewnie jak każdego) ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam,
ja także jestem zaciekawiony co lepsze PI czy VLF i czym one się tak naprawdę różnią(nie jestem za pan brat z elektroniką)? Czy wykrywacz pana Nowaka jest godny kupienia, czy też HS - 3 Smętkowskiego? Koszt do 1000 zł.

Pozdrawiam
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie różnica jest taka, że VLF ma dyskryminację, natomiast PI jej nie nie ma, lub udaje, że ma ;-). No i PI jest łatwiej wykonać i uzyskać dobry zasięg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Past, czytałem bardzo intesywnie. Im więcej czytam, tym większe wątpliwości w prawidłowy wybór. Pytałem o wykrywacz pana Nowaka, ponieważ opinie są skrajne: głębokie trafienia i częste usterki. Jak to jest?

Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie