Skocz do zawartości

Rower w pułkach kawalerii i piechoty


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Nasza grupa Sekcja Kolarska Szwadron" z Ozorkowa [działająca na mocy zezwolenia Zrz. Kół Pułkowych], koontynuuje tradycje i zwyczaje szwadronu kolarskiego z 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich. Na potrzeby naszego wyposażenia poszukujemy rysunków technicznych [wymiary] uchwytów rowerowych do RKM, lub o wskazanie gdzie takowe można uzyskać. Chętnie również podyskutuje z zapaleńcami w tym temacie.Pozdrawiam.Rowerzysta.
Napisano
Czołem
Uchwyty do kb i rkm najprawdopodobniej były takie same.
Kopie uchwytów do kb robił Odwach z Poznania. Znajdź na forum Schreka lub Wielebnego.Jak ich nie złapiesz to pisz na priv. pomierzę z oryginału.
Czy współpracujecie z 2pszwol z Chełmna(?)
Andrzej 2pu
Napisano
Witam.Dziękuje za odpowiedz.My współpracujemy z konnym szwadr.2P.Szwol.Rokitniańskich ze Starogardu Gdańs.W dn.15-17czerw.2007r.odbędzie się w w/w miejsc.rewia kawaleryjska[święto pułkowe].Szczegóły mogę podać.2pu rozumiem jako 2 Pułk Ułan.Grochowskich ze Suwałk.Byłbym wdzięczny za wymiary uchwytu bo kształty znam,a pracuje w branży metal. to z wykonaniem nie będzie problemu. Z kawaleryjskim pozdrowieniem. Stanisław.
Napisano
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=300056#300056
Witam.
Założyłem kiedyś taki wątek,czy taki rower sie przyda?
Może odnowicie ten wątek opisem co to za rowerek.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie