Skocz do zawartości

Pola szukanie i rolnicy???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja z moim ACE 250 chodze na all" ale kopie tylko kolorek bo tylko monetki mi w głowie, ale z tego co słysze w słuchawkach to na polu bez dyskryminacji przy szykaniu monetek bedzie kiepskawo. Dużo wszelakiego rodzaju śmieci w ogólnym znaczeniu.

Pozdrawiam
Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem dzis za monetami,bo taki był cel, ja z solarisem a kolega z PI.O pozwolenie nie pytaliśmy ponieważ okoliczne pola były niewidoczne z zabudowań i dobrze.Kolega trafił na silny sygnał.Pomogłem mu kopać i na głębokości około metra ukazało sie coś.To coś to było wiadro pełne śrub piątek przykryte wszystko pokrywka od olbrzymiego garnka.Dobrze że właściciel nie widzial tej dziury co mu ja wykopaliśmy ,chociaż została zasypana.Zastanawia mnie kto i w jakim celu to tak głeboko zakopywal.Zadnej monety nie trafiłem czyżby nie było ich w moich terenach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem dziś po polu nie obsianym i słyszę że leci jakiś gość i coś do mnie krzyczy , stanołem zdjołem słuchawki a on biegnie i krzyczy dawaj ten aparat " . Doleciał do mnie i zaczął ,że co ja sobie myślę , że się nie zapytałem czy mogę , darł się że mi koła poprzebija bo droga między polami naktórej stanołem też jego. Nic do niego niedocierało, co mu przeszkadza przecież dołki zakopuje , nic tam nie zasiane.Przeprosiłem i poszedłem , pies go trącał .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie