Skocz do zawartości

Okolice Polkowic gdzie warto szukac


DOBERMAN 68

Rekomendowane odpowiedzi

Hello DOBERMAN - w polkowicach raczej ni ema bunkrów najblizsze sa w głogowie ogolnie nad ODrą, najblizej masz chyba Do Sobinia tamtejsze Lasy kryja wiele tajemnic . Podobno w okrazeniu walczyły tam flagowe jednostki niemieckie resztki sił uciekały własnie lasami na zachód .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mola- nie tak to było. W sobinie w lasie popularnie zwanym kaczymi dołami, była mała grupka niemców. W pewnym dniu została otoczona przez rosjan i walka gotowa. nie warto tam szukac bo jest przekopane do ostatniego fajnego fanta. to co sie tam wala to : mozdzieze, pociski altyreryjskie, i innie smiertelne pierdoly. co prawda znam kawalek lasku nie przekopanego, troche wyszlo i bedzie wychodzic nadal ale to moja mala tajemnica ktory to kawalek :). Zagadaj do mnie na gg 3033841 , pogadamy lepiej tam. Powiem ci tylko ze miejsc w naszym miescie jest duuzo. od pol na monetki i innne kolorowe drobnice, po lasy gdzie tez militaria jest :) wkoncu nie tylko kolo sobina byly wojska. jak zagadasz zdradze ci klebka tajemnicy. mam mapke i rozne informacje gdzie warto kopac bo niemcy sobie szli na lubin, lub rudna ;] pellno fantow ... gg 3033841
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Zgadza się wszystko to prawda co pisze DJ Mhz chciałem dodac ze znamy miejsca w których jest poletko z monetkami. W Polkowicach jest pare miejsc gdzie mozna znalesc ciekawe fanty ,tylko trza sie troszke nachodzic w poszukiwaniu ,lecz każdy wypad wynagradzany jest ciekawym fantem,a nawet kilkoma. GG6778071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem cos innego min. ze w okolicach Sobina sa 3 zbiorowki , i jeszcze jedno nie jestem pewien czy tam biła sie mała grupka niemców , widziałem wyciagniety z okolic Sobina pewien fant pochodzacy z samolotu . A pozatym znajomy ktory pracował w firmie ktora prowadziła renowacje rowów miedzy poalmi , tez wspominało ciekawych fantach ;) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem cos innego min. ze w okolicach Sobina sa 3 zbiorowki , i jeszcze jedno nie jestem pewien czy tam biła sie mała grupka niemców , widziałem wyciagniety z okolic Sobina pewien fant pochodzacy z samolotu . A pozatym znajomy ktory pracował w firmie ktora prowadziła renowacje rowów miedzy poalmi , tez wspominało ciekawych fantach ;) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. od saperów też słyszałem, że jak kopali rowy to też znajdywali niezłe fanty. a tam gdzie te rowy to nie jest przekopane... tylko ludzie kopia gdzie droga w lesie stara, bo tam najwiecej lezalo i sie dzialo. ale kolo rowow tez duzo bylo ;] i jest ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam osoby z okolic Polkowic na zarejetrowanie się na świeżo utworzonym forum eksploracji polkowice

http://www.eksploracjapolkowice.fora.pl

Powoli się rozwija i mam nadzieje że tak będzie dalej.

PS
Jeśli złamałem regulamin poprzez właśnie zamieszczenie tego linku to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie