Skocz do zawartości

gromnik/tuchów??? szukac czy nie ?


qbus27

Rekomendowane odpowiedzi

witam
na pocztaku pozdrawiam :) jest to moj pierwszy post a i odkrywca jestem mizernym :) raz z kumplem w okolicach gorlic pare lusek i takich tam noi zlapaem babcyla :) teraz jest szansa na przygode wiec prosze Was o pomoc
wybieram sie na impreze frmowa w okolice gromnika i tuchowa.
Niestey nie wiem czy warto w ogole czegos tam szukac w sieci wyszukałem o opactwie , ze miasteczko dosć stare , zew trakcie pierwszej wojny gdzies tam byla linia austriacka ale to tyle zadnych szczegułow. jest to teren raczej gorzysty i teraz prosze o rade jezlei szukac to gdzie czy w dolinkach czy na szczytach , gdzie moge znalesc jakas stara mape tego obszaru i czy raczje sladow 1 wojny czy pozostalosci jakis szlakow handlowych w tamtej okolicy ? prosze o wszlka pomoc i z góry dziekuje pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze cos kolo zakliczyna , czytalem ze dzialala tam ostro konfederacja , mialy postoj wojska sobiewskiego wracajacego z wiednia , byly tez manewry wojsk rosyjskich prosze niech ktos pomoze bo wyjazd juz jutro dokladnie stacjonowal bede w polichtach kolo gromnika ale delikatny dojazd nie przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie