Skocz do zawartości

Spadochronowy zlot


Rekomendowane odpowiedzi

W miniony weekend grupa kolegów z FJR1(organizator), 1SBS-PSZ(Warszawa) oraz 101 Airborne odbyła zlocik spadochronowy. Miła impreza na luzie połączona została z lotami samolotem na wysokościach bojowego zrzutu i przeprowadzeniem czynności w locie jak do skoku bojowego. Ach jak pięknie bujało objuczonymi w cały sprzęt spadochroniarzami stojącymi na pokładzie w 2 rzędach, trzymającymi się liny pokładowej !!!
Odbyliśmy też prezentację na temat skoków i spadochronów, były 2 piękne dioramki.
Cała impreza na byłym lotnisku Luftwaffe nieopodal Opola w scenerii oryginalnych budynków, pasa startowego itd.

Zapraszam do oglądania zdjęć na www.fjr1.org , zdjęcia, zdjęcia grupy, Opole 2006
Część fotek pół żartem pół serio. Bawiliśmy się bardzo dobrze, grupy się zintegrowały.
Miło będzie się potem bawić w wojnę w atmosferze wzajemnej sympatii i szacunku między grupami KOLEGÓW a nie wrogami" podczas rekonstrukcji...
Pozdrawiam, Paweł (MP40)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkada żeście nie dali znać wcześniej. Poleciałbym do Opola...(a tak to z braku zajęcia" latałem na durnym 25leciu jakiegoś schroniska w Bieszczadach :-( Jakbym wiedział wcześniej to i gwiazdy amerykańskie bym przygotował i wrzucił na samolot. Aha - po zdjęciu drzwi z mojego grata też się daje skakać. Mogę wywieźć jednego skoczka.

pzdrw (i poprawcie się następnym razem :-))

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania za zaproszenie , organizację i wspaniałą atmosfrę na zlocie spadochronowym. Specjalne słowa wdzięczności za przeprowadzone szkolenia spadochronowe - niekiedy kosztem własnego gardła.
Załączam pozdrowienia dla twardych FALLSCHIRMJÄGER Rgt.1 oraz niepokonanych KRZYCZĄCYCH ORŁÓW - do szybkiego zobaczenia.
Marcin - rzut szybowcowy 1SBS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaul - a wiesz ze ten pomysl z wymontowanim drzwi i zrzuceniem skoczka nie jest taki zly!!!!
mozna by zrobic niezla symulacje zestrzelenia samolociku!!!
(obojetnie w jakich barwach)
najpierw odpalenie swiec dymnych zamontowanych BEZPIECZNIE zboku/tylu kadluba, a potem przelot nad publika i SRUUUUUU gostek na spadochronie - a ty sio na lotnisko na coraz nizszym pulapie
;o)
oczywiscie raczej pod koniec imprezy zebys i dobrze sobie polatal!
;o)
poz Fall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę.. o tym to nie pomyślałem. Ale sam pomysł - miodzio.
Tylko skoczek jakiś lepsiejszy" potrzebny, bo reko żadko sie jednak na lotnisku odbywa, a wypadało by nie posadzić sie na jakimś widzu, sprzęcie czy rzece. No i skok na okrągłym, bo materacyk" mi tu by nie konweniował...
pzdrw
K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie