Jump to content

Pomocy jaki wybrać


general1006

Recommended Posts

zależy co cię interesuje militaria, czy tylko modne ostatnio monety, ja preferuje wykrywacz Polski na militaria i jakiś zachodni na monety,chociaż nie! które wykrywki Polskie, również są dobre na monety, z zachodnim to raczej trzeba uważać na jakość wykonania a szczególnie na jakość kabla łączącego sondę z elektroniką oraz wprowadzenia kabla do sądy.zwracaj uwagę również na jakość wykonanej sondy.ważne jest również aby wykrywacz miał sztywny i stabilny stelaż. Zrezygnuj przede wszystkim z bajerów i wodotrysków to naprawdę jest niepotrzebne jak pisze jeden z poszukiwaczy, ie chodzi by złapać króliczka lecz aby gonić go" granatx
Link to comment
Share on other sites

Poza tym że są lepsze i gorsze sprzęty, różnice między wykrywaczami konkurencyjnych firm są znaczne. Przede wszystkim zasada działania: PI i VLF, częstotliwość pracy, konstrukcja mechaniczna ,no i cena.

A teraz uwaga! Jedyna dobra metoda doboru sprzętu, sprawdzona empirycznie:

Kup jakiś tani, pochodź z nim jakieś 100-200 godzin i wtedy dopiero będziesz wiedział za czym się rozglądać.
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiscie bym doradzil do 2000 zl Garrett GTAx 400, jest naprawde fajny, ewentualnie jesli chcesz, zeby zostalo Ci cos kasy, a myslisz o poszukiwaniu monet przede wszystkim, to bez dyskusji Garrett ACE 300, zostanie Ci jeszcze 550 pln na wyjazdy i osprzet dodatkowy. Pozdrawiam Grzegorz Talar.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information