Skocz do zawartości

White's czy Garrett


Gość Mog

Rekomendowane odpowiedzi

White's Spectrum XLT czy Garrett GTI 1500?????
Który z nich jest bardziej uniwersalny??
Chętnie posłucham waszych opini, które mam nadzieje pomogą mi dokonać właściwego wyboru.Znam się troche na sprzęcie,
bo od 2 lat chodzę z Bounty Hunterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwoch wybralbym jednak XLT. Gdyby chodzilo 0 Garrett'a GTI2500, bardziej zblizonego z XLT, troche bym sie zawahal. Moim zdaniem Whites znacznie lepiej lezy w reku. Ma takze prawdziwy tryb statyczny przez co jest bardziej uniwersalny. GTI1500 byl robiony glownie z mysla o monetach i drobnicy. Opinia taka, to moje prywatne zdanie. Pozdrawiam
Mrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ortodoksyjni militarzysci twierdza, ze jakikolwiek wskaznik jest zawsze ajerem". Gdy ktos nauczy sie korzystac ze wskazan nie chce juz z tego rezygnowac.
W wyzszych Garrettach wyswietlacz wskazuje przewodnosc obiektu i pozwala na tej podstawie na klasyfikacje. Poniewaz ten sposob selekcji jest czesto zawodny dobudowano uklad szacowania wielkosci i glebokosci polozenia przedmiotu. Wynik wyswietlany jest w postaci krazkow majacych w pewnym stopniu odwzorowac polozenie obiektu. Chociaz mimo tego zdazaja sie pomylki, sposob ten niesie sporo informacji i zdecydowanie pozwala odroznic np. puszke po piwie od srebrnej monety. I co z tego? I bardzo dobrze, wszakze nie wszyscy szukaja militernego zelastwa. Pozdrawiam
Mrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie