Skocz do zawartości

Powtórzę już znane pytanie :jaki...?


Gość kriss

Rekomendowane odpowiedzi

detektor kupilibyscie do szukania monet ,gdybyście dysponowali kwotą 1000pln?
Czy jakiś używany zachodni lub krajowy?
Czy nowy ale rodzimego producenta (bo za tę kwote to zachodniego nic sie raczej nie kupi z dyskryminacją i o przyzwoitych zasiegach ok 25-30 cm na małą monetę)
CZytam różne opinie i wychodzi na to że albo wszystkie są super albo wiekszość do D...y.Patrząc po stronach producentów to sami wiecie wszystko jest naj i super -zasiegi ,dyskryminacja itp a czytajac niektóre wypowiedzi użytkowników wychodzą kwiatki.Pomijam już fakt że zamawiając /dzwoniąc/ do producenta wszyscy są zazwyczaj bardzo zapracowani ,nie maja chwili czasu i na wykrywke trzeba czekac u niektórych miesiącami a juz tygodniami najkrócej,Szukam juz z miesiąc po sieci i naprawdę nie moge sie zdecydować na ten jedyny na parę lat,wiec w was nadzieja... HELP !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałbym ci telefon do człowieka który,pomógł by ci się zdecydować bezinteresownie,ale wiem jakie wywoła to skutki na forum,a wierz mi ma on naprawdę ponad 30-ltnie doświadczenie i nie samowitą wiedzę o wykrywaczach.I naprawdę jest bezinteresowny. Jak się zdecdujesz to podam ci na prive.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak tylko podaj na adres Krzysztof.Borowski@pkobp.pl
Z góry dziekuje
PS czy to twój dobry znajomy???
Jeśli tak to moze nie bedę go fatygował i tłumaczył co i jak ,skąd mam telefon itp.Może bys go sam zapytał?
No chyba że to jakiis problem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obawy to naprawdę życzliwy człowiek,njlepiej sam z nim porozmawiaj,dzwonić najlepiej między 7 a 8 rano wzwykły dzień,śmiało.pozdrawiam.Wysyłam telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie